Araba Markaları

Ferrari Hangi Ülkeye Ait?

Ferrari, İtalya’nın Maranello kentinde bulunan İtalyan lüks spor otomobil üreticisidir. 1939 yılında Alfa Romeo yarış bölümünden Auto Avio Costruzioni adıyla Enzo Ferrari tarafından kurulan şirket, ilk arabasını 1940 yılında üretti. Bununla birlikte, şirketin bir otomobil üreticisi olarak başlangıcı, genellikle ilk Ferrari rozetli otomobilin olduğu 1947 olarak kabul edilir.

Ferrari Şirketinin Özellikleri

“Ferrari olmak, insanların en değerli kaynak olduğu benzersiz, gelecek odaklı bir ekibin parçası olmak demektir.”

“Birlikte tüm dünyada pistte ve pazarlarda rekabet ediyoruz.”

“Ferrari’nin bir parçası hissetmenin özü olan ve günlük zorluklarımızın üstesinden gelirken bize rehberlik eden Vizyon, Misyon ve Değerleri birlikte oluşturduk.”

Görevimiz

  • Tüm dünyada İtalyan mükemmeliyetinin sembolleri olan arabalar üretiyoruz ve bunu hem yolda hem de pistte kazanmak için yapıyoruz. Şahlanan At efsanesini besleyen ve bir “Hayaller ve Duygular Dünyası” oluşturan benzersiz kreasyonlar.

Birey ve Ekip Olmak

  • İnsanlar bizim en büyük kaynağımızdır, ancak onlar bile yalnızca liyakate, yeterliliğe ve profesyonel büyümeye öncelik veren bir şirkette ekip olarak çalışarak gerçekten harika sonuçlar elde edebilirler. Ferrari çalışanları güçlü bir aidiyet duygusuna sahiptir, meydan okumadan zevk alır ve her gün hem kendilerini hem de şirketlerini geliştirmeye çalışırlar.

Duygular

  • Ferrari gönülden gurur ve şevkle kucaklanacak bir deneyim. Her gün ortaya çıkan zorluklar, hepimize büyük duygular uyandıran benzersiz ve gerçekten olağanüstü bir şirketin parçası olduğumuzu hatırlatıyor.

Bütünlük

  • Dünyaca ünlü bir şirketin parçası olduğumuzun bilincindeyiz ve bu nedenle saygı, dürüstlük, sadakat ve tutarlılık gibi temel değerlere bağlı kalmaya kararlıyız. Sürdürülebilir bir geleceği garanti altına almaya çalışıyoruz.

Gelenekler ve Yenilikler

  • Ferrari efsanesini beslemek için her gün gelenek ve yeniliğin harmanlandığı bir şirketi temsil ediyoruz. Zengin mirasımız ve gelişen aşırı teknolojik çözümleri insan ölçeğindeki zanaatkarlıkla birleştirme becerimiz, şirket geçmişimizin ve faaliyet gösterdiğimiz uluslararası ve çok kültürlü bağlamın doğrudan bir sonucudur.

Tutku ve Mükemmellik

  • Hem yola hem de piste olan tutkumuzla hareket ediyoruz. En çok zevk aldığımız zorluk, iddialı hedefler belirlemek ve müşterilerimizin tam memnuniyetini garanti etmektir. Kendi yetkinliklerimizi geliştirmeye yardımcı olmak için dış dünyayı açık fikirli bir merakla gözlemliyoruz. Günlük olarak mükemmelliğin peşinde koşmaya kararlıyız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.