Malı & Ürünü?

Adidas Nerenin Malı?

Spor giyim ve eşyası denilince akla ilk gelen firmalardan bir tanesi de Adidas’tır. Spor eşyası ve giyimin yanı sıra parfüm üretimi de yapmaktadır. Kuruluş tarihi 18 Ağustos 1949 olan firma, o günden bu yana oldukça büyük gelişim göstermiştir. Dünyada birçok ülkede satışı yapılan marka, ülkemizde de oldukça yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. Ürünlerinin kaliteli olması sebebi ile müşteri memnuniyeti oldukça yüksektir. Oldukça başarılı olan firma Adidas nerenin malı sorusunu akıllara getiriyor.

Adidas Nerenin Malı?

Başarısı ile oldukça adından söz ettiren marka, Adidas nerenin malı sorusunu akıllara getirmekte. Adidas, Almanya’ya ait bir markadır. Adolf Dassler’ın kuruculuğunu üstlendiği firma 18 Ağustos 1949 tarihinde kurulmuştur. Firmanın 60 bine yakın da çalışanı mevcut bulunmaktadır. Kurulduğu günden bu yana oldukça büyük ilerleme ve yenilik göstermiştir. Çeşitli ve orijinal tasarımları ile büyük ilgi görmektedir. Dünyada birçok ülkede satışı yapılan marka, ülkemizde de oldukça yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. Spor eşyası ve giyimin yanı sıra parfüm üretimi de yapmaktadır.

Adidas Markası
Adidas Markası

Türkiye’de Adidas

Adidas, Almanya’ya ait bir markadır. Kurucusu Adolf Dassler’dır. Kuruluş tarihi 18 Ağustos 1949 olan firma, o günden bu yana oldukça büyük gelişim göstermiştir. Dünyada birçok ülkede satışı yapılan marka, ülkemizde de oldukça yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. Ülkemizde 200’den fazla mağazası bulunan firma, oldukça sık tercih edilen bir markadır.

Spor giyimi ve eşyası üretiminin yanı sıra, parfüm üretimi de yapmaktadır. Spor alanındaki başarısını parfüm üretiminde de kanıtlamıştır. Oldukça yaygın kullanılan ve sevilen bir markadır. Çeşitli ve orijinal tasarımları ile büyük ilgi görmektedir. Gün geçtikçe başarısı artan firma, spor giyim ve eşyası üretiminde dünyada 2. büyük markadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.