Malı & Ürünü?

Arçelik Nerenin Malı?

Günümüzde beyaz eşya markası denildiğinde herkesin mutlaka aklına gelen markalardan bir tanesi de Arçelik’tir. Firma beyaz eşyanın yanı sıra televizyon, klima, su ısıtıcısı üretimi de yapmaktadır. Beyaz eşyanın yanı sıra televizyon, su ısıtıcısı, klima ve ankastre cihazları üretiminde de oldukça iyidir. Dünya üzerinde birçok ülkede satış yapan firma oldukça kullanılmaktadır. Firma 1955 yılında kurularak piyasaya adımını atmış bulundu. Kurucuları Vehbi Koç ve Lütfi Doruk’tur. Başarısı ile adından oldukça söz ettiren firma, Arçelik nerenin malı? Sorusunu akıllara getiriyor.

Arçelik Nerenin Malı?

Adını özellikle beyaz eşya alanında duyuran başarılı firma 1955 yılında kurulmuştur. O günden bugüne oldukça büyük başarılar elde etmiştir. Başarısı ile adından oldukça söz ettiren firma, Arçelik nerenin malı? sorusunu akıllara getiriyor. Arçelik markası Türkiye’ye ait bir markadır. Kurucuları Vehbi Koç ve Lütfi Doruk’tur. Beyaz eşyanın yanı sıra televizyon, su ısıtıcısı, klima ve ankastre cihazları üretiminde de oldukça iyidir. Çağımıza uygun, teknolojik ürünler üretmektedirler.

Sürekli yenilik peşindedirler. Ürettikleri ürünler adeta hayatımızı kolaylaştırmaktadır. Bu nedenle çok sevilen bir markadır. Dünya üzerinde birçok ülkede satış yapan firma oldukça kullanılmaktadır. Almanya, Çin, İtalya, Polonya, Macaristan bu ülkelerden sadece birkaçıdır. Firmanın 4000’in üzerinde satış noktası mevcut bulunmaktadır.

Arçelik Markası Neler Üretir?

Özellikle beyaz eşya üretiminde adını duyurmuştur. Başarılı firma, 1955 yılında piyasaya çıkıştır. O günden beri kendini birçok alanda geliştirmiştir. Çağımıza uygun, teknolojik ürünler üretmektedirler. Sürekli yenilik peşindedirler. Ürettikleri ürünler adeta hayatımızı kolaylaştırmaktadır. Ürünler oldukça kalitelidir. Beyaz eşyanın yanı sıra televizyon, su ısıtıcısı, klima ve ankastre cihazları üretimi de yapmaktadır. Markanın 4000’den fazla satış noktası mevcut bulunur. Dünya üzerinde de birçok ülkede satış yapan firma oldukça kullanılmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.