Malı & Ürünü?

Becel Nerenin Malı?

Becel ülkemizde sevilerek kullanılan markalar arasında yer alır. Marka hakkında en çok sorulan soru ise Becel nerenin malı sorusudur. Becel, bir Hollanda markasıdır ve ilk olarak Hollanda’da üretimine başlanmıştır. Marka, ABD, İrlanda, Polonya, İspanya, Çek Cumhuriyeti, Yeni Zelanda ve Güney Afrika’da “Flora” ismiyle bilinir. Aynı zamanda Fransa’da “Fruit d’Or” ve İsrail’de ise “Mazola” ismiyle biliniyor. Bu şekilde neredeyse tüm dünyanın ürünlerini tükettiği marka, ülkemizde de oldukça fazla tercih ediliyor.

Becel Markasın Tarihçesi

1950’li senelerle birlikte kalp hastalıkları ve yüksek kolesterol seviyesi ayrıca tükettiğimiz yağ çeşitleri arasında bir ilişki olduğu ortaya çıktı. 1960’lı senelere gelindiğindeyse, ismini Kan Kolesterolünü Düşürücü (Blood Cholesterol Lowering) kelimelerinin baş harflerini alan BECEL, üniversitelerin isteği üzerine ilk defa Hollanda’da üretilmeye başlanıldı.

1991 Ocak ayında ise Türkiye’de kalp sağlığının önemine dikkat toplamak nedeniyle piyasaya çıkan Becel, çıktığı ilk gününden itibaren profesör doktorlarla işbirliğini devam ettirirken, tüketicisini dengeli beslenme hususunda bilinçlendirmeye devam etti.

Becel Nerenin Malı?
Becel Nerenin Malı?

Becel 40 seneyi geçen bir zamandır kalp sağlığı hususuna dikkat toplamak için aktif ve de öncü bir rol üstlenmekle birlikte, müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda değişebilen hayat koşullarına uyumlu olarak da kendini sürekli geliştirmektedir. Bu değişim ve gelişim ile birlikte tüketici kitlesini her geçen gün arttırmaktadır.

Becel Ürünleri Hakkında

Doymuş yağ oranı yok denecek kadar az, doymamış yağları ise yüksek oranda bulunduran Becel, kalp dostu Omega üç kaynağı ürünler sunuyor ve de bilimsel araştırmalar ışığında müşterisini bilgilendirerek dengeli beslenmeye yönlendiriyor. Bütün Becel ürünleri temel olarak çoklu doymamış yağlar açısından oldukça zengindir ve trans yağ bulundurmaz. Ayrıca, kalp dostu Omega-üç kaynağıdır ve A, D, E vitaminlerini de içerir. Bu gibi özellikler Becel marka ürünlerin neredeyse tüm dünyada sevilmesini sağlamıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.