Malı & Ürünü?

Bershka Nerenin Malı

Türkiye’de son dönem en çok sevilen alışveriş mağazalarından biridir. Özellikle genç neslin çok tercih ettiği giyim mağazasıdır. Sadece giyim değil ayakkabı, çanta, parfüm ve aksesuarda bulabilirsiniz. Ürünleri gayet kalitelidir, bu yüzden bir kere satın alıp yıllarca kullanabilirsiniz. Peki, Bershka nerenin malı?

Bershka Markası Nerenin Malı?

Modayı takip edenlerin sevdiği ünlü markalardan biri olan Bershka nerenin malı? Sorusuna cevap arıyorsanız yazımıza göz atabilirsiniz. Bershka İspanya merkezli bir aksesuar ve giyim mağazasıdır yani ilk olarak İspanya’da açılmıştır ve daha sonra tüm dünyaya yayılmıştır.

Ne Zaman Kuruldu?

Bershka markası ilk olarak Nisan ayı, 1998 yılında İspanya’da kurulmuştur. Son 2 yıl içinde de marka kendini daha fazla geliştirmiş ve ülkemizde de 100 mağazası bulunmaktadır. 21 yıllık geçmişi boyunca da dünya üzerinde 1000’in üzerinde mağazası yer almaktadır. Bersha markasının kurucusu ise İnditex’tir.

Inditex Nedir?

Indıtex Bershka ve benzeri markaların ana kurucusudur. İspanya’da kurulmuştur ve hazır giyim üzerine kurulan markaların ana şirketidir. Kısaca uluslararası moda topluluğu olduğunu söyleyebiliriz. Firma ilk olarak 1995 yılında Amanico Ortega tarafından açılmıştır ve Zara ile işe başlamıştır. Zara ile beraber benzeri moda mağazalarının tek bir çatı altında toplanması istenmiştir ve İnditex bu şekilde meydana gelmiştir. Şuan ise tüm dünyada hizmet vermektedir. 2014 yılından itibaren tüm dünyada 6.393 mağazası ve 100.000’den fazla çalışanı bulunmaktadır. Zara’dan sonra en fazla Bersha mağazası yer almaktadır.

Aslında Bir Şirket

Bersha nerenin malı? Bersha aslında İspanya’ya ait fakat şuan sahibi İnditex gibi gözüküyor. Indıtex aslında bünyesinde pek çok çalışanı olan bir şirkettir. İlk olarak İspanya’da kurulduğu için halen Bersha İspanya’nın malı olarak gözükmektedir. İnditex koordine ve optimum bir çalışma şekline sahiptir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.