Malı & Ürünü?

Carrier Nerenin Malı?

Carrier yüz yıldan fazla bir süredir üretim yapan bir iklimlendirme şirketidir. Peki, kaliteli ve uzun ömürlü ürünler üreten Carrier nerenin malı? Carrier ısıtma ve soğutma ürünleri üretir. Şirket 1915 yılında Amerika’da Willis Haviland Carrier tarafından kurulmuştur.

Carrier Hangi Ürünleri Üretir?

Carrier bir iklimlendirme devidir. Yani kış için ısıtma yaz için ise soğutma ürünleri üretir.

En çok ürettiği ürünler şunlardır:

  • Klima
  • Kombi
  • Radyatör panelleri
  • Isı pompaları
  • Bütün ısıtma ve soğutma aksesuarları

Carrier markası bütün ısıtma ve soğutma sistemleri ve bu sistemlerin parçalarını bütün dünyaya gönderir. Bütün ürünler dünya devi Amerikan üretim standartlarına göre yapılır.

Carrier Markası Dayanıklı Mıdır?

Kombi ve klima gibi iklimlendirme elemanları bazen günlerce durmadan çalışır. Bu elemanlar birçok parçadan oluşmaktadır. Çok çalışan ürünlerin daha dayanıklı olması gerekir ki evinizin havası uygun olsun. Bu yüzden Carrier ürünleri yüksek kalitelidir.

Carrier Nerenin Malı?
Carrier Nerenin Malı?

Ülkemizde Carrier Markası Bulunur Mu? – Carrier Nerenin?

Carrier markası ülkemizde de tutulan ve yüksek sayılarda satılan bir markadır. Birçok ilde servis ve bayilikler bulunmaktadır. Carrier markası kaliteli olmasının yanında yaygın servis ağına da sahiptir. Ürün çeşitliliği de son derece fazladır. Her türlü iklim değişikliği elemanı üretimi yapılmıştır.

Carrier Kombi ve Klimalar Fiyatları Nasıldır?

Carrier marka kombi ve klimalar fiyat bakımından da çok uygundur. Pahalı kombi ve klimalarda daha uzun ömürlü olmalarına rağmen daha uygun fiyata sunulmaktadır. Ayrıca kombi ve klima çeşitliliği de çok fazladır. Dilediğiniz özellikte kombi ve klimaları en uygun fiyata alabilirsiniz. En uygun fiyatlı kaliteli ürünleri fiyat avantajları ile almak için Carrier internet sitesindeki fiyatlara bir göz atabilirsiniz. Kampanyalı ürünler sayfası da aynı adreste yer almaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.