Malı & Ürünü?

Domestos Nerenin Malı?

Domestos’u bilmeyenlerin en çok merak ettiği konular arasında Domestos nerenin malı sorusu yer almaktadır. Ayrıca temizlik konusuna dikkat eden kişiler de bu konuyu çok fazla araştırmaktadır. İlk olarak 1929 yılında kimyager Wilfred Handley tarafından üretilmiştir.

Daha sonra 1961 yılında Unilever firmasına katılmıştır. Hollanda ve Birleşik Krallık merkezli olan firma, hızlı tüketim mallarını da sunmaktadır. Hindistan ve Filipinler’de Domex olarak bilinen marka, birçok ülkede de kullanılabilmektedir. Yine diğer ülkelerde de farklı isimlerle insanların kullanımına sunulmuştur.

Domestos Nerelerde Kullanılabilir?

Biyosit ruhsatlı olan çamaşır suyu, pek çok alanda kullanılarak etkili temizlik sunmaktadır. Özellikle evdeki mikroplardan kurtulmak isteyen kişiler, gönül rahatlığıyla kullanabilmektedir. Mikrop ve bakteri öldürebilmek adına, çok kullanışlı bir dezenfektan yardımcısıdır. Mikropların en fazla bulunduğu ortamlardan birisi şüphesiz tuvalet ve banyolardır. Buralarda çok rahat bir şekilde Domestos kullanılabilmektedir.

Domestos Nerenin Malı?
Domestos Nerenin Malı?

Sıcak ya da soğuk su içerisine çok az Domestos ekleyerek etkili bir temizlik elde edebilirsiniz. Gündelik temizlik konusuna çok fazla özen gösteren kişilerin rahat bir şekilde kullanabileceği bir üründür. Çeşitli çamaşır suyu çeşitleri olsa da, Domestos hem temizliği hem de kokusuyla ön plana çıkmaktadır. Ev ya da iş yeri gibi ortamlarda kullanımı sağlanabilmektedir.

Domestos Mikrop Öldürmede Etkili Midir?

Güçlü kimyasal tepkimesi sayesinde, mikrop ve bakterileri kısa sürede öldürebilmektedir. Sodyum hipoklarit kimyasalı halk arasında klor olarak da bilinmektedir. İçerisindeki klor sayesinde, temas ettiği yüzeylerde bulunan mikropların protein yapıları bozulmaktadır.

Tuvaletlerden yayılabilecek olan tehlikeli hastalıkların engellemesinde, Domestos ürününden destek alabilirsiniz. Kullanımı çok basit olan ürün, tehlikeleri bulunulan ortamdan kısa sürede def etmektedir. Arkasında bıraktığı koku ise, son derece rahatlatıcıdır. Ürün üzerinde yer alan talimatlar okunarak da kullanım sağlanabilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.