Malı & Ürünü?

E-Bebek Nerenin Malı?

E-bebek nerenin malı konusuna değinmek gerekirse E-bebek Türkiye’nin malıdır. 2001 yılında Halil Erdoğmuş tarafından kurulmuştur. Kuruluş aşaması, kurucunun bebek sahibi olma planlarının olduğu zamanlarda geliştirilmiştir. Bebek sahibi olmayı planlayan kişilerin bebek bakımına ait ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik çalışmaktadır. Bebek bakımı aileler için son derece önemli bir konudur. Bebek bakımının bu denli önemli olmasının nedeni, ailelerinin hassasiyetlerinden kaynaklanmaktadır.

E-Bebek Nasıl İlerlemiştir?

2001 yılında kurulan firma, zamanla kendini çok fazla ilerletmiştir. Yeni bebeği olmuş Halil Erdoğmuş, bebekle ilgili olabilecek her ihtiyacı yeni aile olmak isteyenlere ulaştırmaktadır. Zamanla bu ihtiyaçları online mağaza üzerinden de karşılamaya başlamıştır. Halil Erdoğmuş bu büyük girişimiyle, pek çok ailenin gönlünü kazanmıştır. Çünkü bebek sahipleri bebeklerine çok fazla özen göstermektedir. Bu nedenle her şeyin en iyisinin arayışına düşmüştür. E-bebek ve e-bebek.com bu alanda en güzel ürünleri bebek sahiplerine ulaştırmaktadır.

E-Bebek Nerenin Malı?
E-Bebek Nerenin Malı?

E-Bebek.com Nasıl Ortaya Çıkmıştır? E-Bebek Nerenin?

Hızlı ve pratik bebek ihtiyaçlarına hitap eden site, hızlı bir ilerleme göstermiştir. Bu gelişmede Halil Erdoğmuş’un girişimciliği devreye girmiştir. Bebeklerin tek ihtiyaçları fiziki ihtiyaçlardan ibaret değildir. Bebek ve ailenin tüm mutluluğu E-bebek tarafından sunulmuştur. Halil Erdoğmuş girişimci kimliğiyle olayı farklı boyutlara taşımıştır.

Bir gün internette gezinirken bebeklerle ilgili bir siteye rastlamıştır. İş modelinin yeni oluşu da dikkatini çeker. Bu durumu arkadaşlarıyla da paylaşarak bebeklere yönelik bir site oluşturma hayalini belirtilir. İlk adım bu şekilde atılmıştır. Arkadaşlarından destek görmeyen Erdoğmuş, kararlılığını korur ve bunun üzerinde ilerler.

Sitenin ve markanın başarısı bugün tartışılamayacak seviyededir. Tamamen bebekoloji prensibiyle ilerlemektedir. Bebekoloji ise, bebekleri anlama ve anlatabilme bilimidir. Bu mantıkla bakan Halil Erdoğmuş çalışanlarını sadece satıcı olarak görmez. Bebeklerle ilgili uzmanlıklarından dolayı bebekolog olarak adlandırmaktadır. Hizmetlerine de bu şekilde devam etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.