Malı & Ürünü?

Fantom Nerenin Malı?

Fantom 1988 yılından beridir hayatımızda yer alan küçük ev aletleri sektörünün en önde gelen isimlerinden olmakla birlikte, aynı zamanda profesyonel açıdan temizlik makineleri sektöründe de oldukça başarılı sonuçlar vermektedir. Türkiye’nin güvenilir markaları arasında yer alan Fanset Elektrikli Ev Aletleri Ltd. Şti. dünya çapında yaklaşık olarak 70 farklı ülkeye ihracat sağlayabilmektedir. Peki, en çok merak edilenlerden birisi olan Fantom nerenin malı sorusuna kısaca bir göz atalım.

Ülkemizin Gururu Fantom!

Fantom ile ilgili arama motorlarında da karşımıza çıkan en sık sorulardan bir tanesi fantom nerenin malı olacaktır. Fanset ürünlerinin üretimini sağlayan fantom, tamamen Türk malıdır ve Türkiye’de üretimi gerçekleşmektedir. Uluslararası büyük bir marka olmayı başaran fantom 70 ülkeye yapmış olduğu ihracatlar ile başarısına her geçen bir yenisini daha eklemektedir.

İlk Hedef Sıfır Hata!

Bu markanın her zaman zirvede kalmasının en büyük sebeplerinin ana kaynağı her daim koymuş oldukları kurallar üzerinden ürünlerini üretmeleridir.

Bu kuralların ana başlığı ise sıfır hata şeklindedir;

  • Tam zamanında kesintisiz üretim vermek
  • Yüksek standarda sahip ürünler üretmek
  • Müşteri memnuniyetini en üst sırada tutmak
  • En büyük yatırımı Ar-ge üzerine sağlamak
  • Üretimi hem öncesini hem de sonrasını göz önüne alarak üretmek.

Yukarıda yer alan maddeler çerçevesinde asla esneklik yapmadan üretimini gerçekleştiren fantom başarısını bu şekilde korumayı başarmaktadır.

Fantom Nerenin Malı?
Fantom Nerenin Malı?

Öncelik Müşteri!

Müşterinin memnuniyetini göz önünde tutarak çeşitlilik sunan fantom, Türkiye genelinde yaklaşık 400 yetkili satış destekçi ağı ile kullanıcıların her zaman arkasında durmayı başarmaktadır. Aynı zamanda üretmiş oldukları her malzemenin de çevreye destek amaçlı olduğu bilinmektedir. Avrupa da ihracatı sağlanan fantom, aynı zamanda tüm standartları kabul eden belgelerin hepsine sahip olarak faaliyetlerini sürdürmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.