Malı & Ürünü?

Ford Nerenin Malı?

Araba markası denildiği zaman aklımıza ilk önce gelen firmalardan bir tanesi de kuşkusuz ki Ford’dur. 16 Haziran 1903 tarihinde günümüzün başarılı markası kurulmuştur. Kurucusu Henry Ford’dur. Üretildiği günden bu yana oldukça büyük başarılar elde etmiştir. Dünyanın birçok ülkesinde bu markanın satışı yapılmakta. 6 kıtada Ford markası tercih ediliyor. 200’e yakın pazarda bu markanın ürünlerinin üretimi yapılıyor. Ayrıca Ford, çağımızda en çok taşıt satışı yapan markalardan bir tanesi. Oldukça sevilen başarılı firmanın müşteri memnuniyeti de epeyce yüksektir. Başarısı ile öncü olan firmalardan olması, Ford nerenin malı sorusunu akıllara getiriyor.

Ford Nerenin Malı?

Araba markası denilince adı mutlaka sayılacak olan firmalardan bir tanesi kuşkusuz ki Ford’dur. Başarısı ile oldukça adı geçen firmalardan bir tanesi olması, Ford nerenin malı sorusunu akıllara getiriyor. Ford markası Amerika’ya ait bir markadır. Kurucusu Henry Ford’dur. Kurucusunun soyadı, firmaya adını vermiştir. Dünyanın birçok ülkesinde bu markanın satışı yapılmakta. 6 kıtada Ford markası tercih ediliyor. 200’ e yakın pazarda bu markanın ürünlerinin üretimi yapılıyor. Bu başarısı sayesinde, çağımızda en çok taşıt satışı yapan markalardan bir tanesi.

Ford Nerenin Malı?
Ford Nerenin Malı?

Ford Kaç Yılında Piyasaya Çıktı?

Günümüzün ihtiyacına uygun taşıt üretimi için çabalayan firmalardan bir tanesi de Ford’dur. Ford 16 Haziran 1903 tarihinde kurularak piyasaya ilk adımını atmıştır. Kurucusu Henry Ford’dur. Kurucusunun soyadı, firmaya adını vermiştir. Piyasaya çıktığı tarihten bu yana çeşitli araç modelleri üretilmiştir. Ford, oldukça çeşitli modellerde araç üretimi yapmaktadır. Bu araçlar: Binek aracı, arazi aracı, spor araçlar ve ticari araçlardır. Şu anda marka, 6 kıtaya satış yapmaktadır. Oldukça sevilen başarılı firmanın müşteri memnuniyeti de epeyce yüksektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.