Malı & Ürünü?

Huawei Nerenin Malı?

Günümüzde en çok satan teknolojik aletler arasında Huawei markalı ürünleri de yer alır. Oldukça gelişmiş özelliklere sahip olan bu iletişim cihazları alıcı da merak uyandırıyor. Çağa uygun olan teknolojisi oldukça gelişmiş tasarımı da büyük ilgi topluyor. Bu kadar güzel özellikten sonra akla huawei nerenin malı? Sorusu akıllara geliyor.

Huawei Nerenin Malı?

Huawei oldukça gelişmiş özellikte cihazlar üretmekte. Çağa uygun bir teknoloji kullanmakta. Bu kadar gelişmişlik barındıran bu firma için de huawei nerenin malı? Sorusu akıllara geliyor. Huawei Çin malı olan bir üründür. Ana vatanı Çin’dir. 1987 yılından beri dünyaya teknoloji alanında geniş bir hizmet vermekte. Kullanıcılarını da oldukça memnun etmekte. Günümüzde kullanım alanı çok geniş alana yayılmıştır. Ülkemizde de Huawei markalı elektronik cihazlar oldukça fazla sayıda kullanılmakta.

Huawei Nerenin Malı?
Huawei Nerenin Malı?

Huawei Ne Zaman Kuruldu?

Ana vatanı Çin olan başarılı firma Huawei, 1987 yılında Ren Zhengfei tarafından kuruldu. Günümüzde en büyük ve gelişmiş ağa sahip olan firma olarak bilinir. Dünya üzerinde oldukça ülkede satışları yapılmaktadır. 190.000’e yakın çalışanı mevcut olan firmanın 21 adet de AR-GE şirketi var. En büyük ikinci Huawei AR-GE şirketi ülkemizde yer alır. Ericsson ve Motorola adlı başarılı firmalar ile Huawei’in ortaklığı bulunur.

Huawei, ülkemizde ilk olarak 2002 senesinde Ankara’da bir şirket açarak adını duyurdu. Ankara’ya ofis açmasının ardından 2007’de İstanbul’a da açtı. 2. Büyük Huawei AR-GE şirketi Türkiye’de İstanbul’da yer alır. Ülkemizde oldukça yaygın olarak kullanılan marka, çağa uygun teknolojiler ile üretilmektedir. Özellikle kamerası büyük ilgi çekmekte. Fotoğrafçılığa merakı olanların bu yüzden çok tercih ettiği bir marka. Ayrıca firmanın ülkemizde bulunan tüm operatörler ile 4.5G anlaşması da bulunur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.