Malı & Ürünü?

İnci Nerenin Malı?

İnci Deri, 1917 senesinde kurulmuş bir ayakkabı, çanta ve aksesuar markasıdır. İnci’de ürünler ağırlıklı olarak deri malzemeden imal edilmiştir. İnci’nin hangi ülkenin markası olduğu ve hangi ülkede imal edildiği konuları, pek çok kişi tarafından merak edilmektedir. ‘İnci nerenin malı?‘ sorusuna cevap arayan kişiler, internette bulunan arama motorları aracılığıyla İnci markasını dair araştırma yapmaktadır.

Yerli Üretim

Tüketicilerin raflarda gördüğü ayakkabı markalarının pek çoğu yabancı ülkelere aittir. Bununla birlikte, özellikle erkek klasik ve kadın klasik ayakkabı modelleri söz konusu olduğunda, yerli malı ayakkabı markalarının miktarı da azımsanamayacak kadar fazladır.

Peki, kadın klasik ve erkek klasik ayakkabı modellerinin en bilinen markalarından birisi olan İnci nerenin malı? 1917 senesinde kurulan ve 102 sene boyunca varlığını devam ettirme başarısını gösteren İnci, Türk malıdır. İnci’nin üretimi de pazarlaması da satışı da Türkiye’de gerçekleştirilmiştir.

Özellikle deri ayakkabılarda öncü bir isim olduğundan söz edilebilecek olan İnci, klasik tercih eden kişilerin, uzun yıllar boyunca bir numaralı markası olmuştur. Bayan çizmeleri, sağlamlığı, kalitesi ve pek çok kesimin beğenisine hitap eden tasarımlarıyla tüketiciler tarafından en çok beğenilen ürünleridir.

İnci Nerenin Malı?
İnci Nerenin Malı?

Klasikten Spora

Genel olarak, kadın klasik ve erkek klasik giyiminin tamamlayıcısı niteliği taşıyan, ayakkabı çanta ve aksesuarlar üreten İnci, son yıllarında, daha çok genç nüfusa hitap eden spor tasarımlarını da müşterilerinin beğenisine sunmuştur. İnci’nin spor tasarımları, klasik tasarımları kadar rağbet görmese de genel hatlarıyla başarılı tasarımlar olduklarından bahsedilebilir.

Tam adı İnci Deri olan marka, 102 yıllık yolculuğunun ardından 2019 senesinde iflasını açıklamak durumunda kalmıştır. Bununla birlikte, çanta, ayakkabı ve aksesuar gibi kimi ürünleri, hala e-ticaret siteleri aracılığıyla İnci müşterileriyle buluşmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.