Malı & Ürünü?

Lansinoh Nerenin Malı?

Lansinoh nerenin malı? Lansinoh ünlü Japon firması olan Pigeon Corporation’un iştirakidir. Firma annelerin ihtiyaç duydukları emzirme ürünlerinin üretimini yapar. Markanın ortaya çıkışı ise 1978 yılında Resheda Ragen tarafından olmuştur. Markanın oluşmasını sağlayan ise emziren annelerin ihtiyaç duydukları göğüs ucu kremle olmuştur.

Lansinoh Firması Hakkında Bilgiler

Lansinoh nerenin malı? Lansinoh Japonya’nın malıdır. Ancak markaya ait ürünlerin satışlarında Amerika, İngiltere ve Almanya’da daha önde gitmektedir. Markanın ürünleri bu ülkeler yanı sıra Türkiye ve yaklaşık olarak 70 ülkede satıştadır. Markaya ait olan ürünler genellikle annelerin emzirme ihtiyaçlarını karşılamalarını ve emzirme sonrasında bakımlarını yapmak için kullanabilecekleri ürünlerdir.

Lansinoh Marka Ürünler

Lansinoh markaya ait ilk ürün Resheda Ragen tarafından geliştirilmiş olan HPA Lanolin göğüs ucu kremdir. Bu kremin üretiminin ardından marka haline gelen Lansinoh emzirme için ihtiyaç duyulan diğer ürünlerin üretilmesini sağlamıştır. Markanın ürünleri sağ, besle, sakla ve bakım olmak üzere 4 gruba ayrılır.

Sağ ürünleri annelerin sütlerini sağlamalarına yardımcı olan göğüs pompası ve süt toplayıcı ürünleridir. Bu ürünler özellikle çalışan annelerin sütlerini sağıp ihtiyaç anında kullanılması için tercih edilirler. Besle ürünleri ise bebeklerin beslenmesi sırasında kullanılabilecek emzik ve biberon gibi ürünlerdir.

Markaya ait üçüncü ürün grubu ise saklama ürünleridir. Bu ürünler ise sütlerin sağılarak saklanması için kullanılan saklama poşet ve şişeleridir. Böylelikle sağılan sütler ihtiyaç duyulduğunda dolaptan çıkarılarak bebeğe verilebilir.

Lansinoh markası tarafından üretilen son ürün grubu ise bakımdır. Bu gruptaki ürünler annelerin göğüslerinde yaşadıkları çatlak, yarık veya diğer sorunlardan kurtulmaları için kullandıkları ürünlerdir. Bu ürünler arasında göğüs ucu çıkartıcı, göğüs pedi, göğüs kremi, göğüs bakım mendili, göğüs ucu koruyucusu ve göğüs terapisi (sıcak-soğuk) ürünleridir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.