Malı & Ürünü?

Lumberjack Nerenin Malı?

Günümüzde ayakkabılar ve botlar dış görünüşün önemli bir unsurunu oluşturmaktadır. Bu nedenle birçok ayakkabı markası müşterilerinin talep ve istekleri doğrultusunda ayakkabı modelleri tasarlamakta ve satışa sunmaktadır. Dış görünüşünün yanı sıra dayanıklı ve kış şartlarına uyum sağlayacak kaliteli malzeme kullanılmış olması da kişiler tarafından önemsenmektedir.

Ülkemizde en çok tercih edilen markalardan biri olan Lumberjack ayakkabı ve botları oldukça dayanıklı olması nedeniyle müşteriler tarafından tercih edilmektedir. Bu nedenle birçok kişi tarafından Lumberjack nerenin malı ve benzeri sorular gelmektedir.

Lumberjack Hangi Ülkenin?

Birçok kişi tarafından tercih edilen Lumberjack markası ilk başta İtalya’ya kurulmuş bir marka olsa da ilerleyen süreçte bir Türk iş adamının markayı satın almasıyla birlikte Türk markası olmuştur. İsminin Türk markası olmaması nedeniyle Lumberjack nerenin malı gibi sorular normal olsa da marka bir Türk markasıdır.

Türk markası olan Lumberjack ülkemizde birçok kişi tarafından dayanıklı ve şık görünüme sahip olmasından ötürü tercih edilen bir markadır.

Lumberjack Nerenin Malı?
Lumberjack Nerenin Malı?

Lumberjack Nerede Üretilir?

İtalyan markası olarak ortaya çıkan ve sonradan Türk iş adamının satın almasıyla Türk markası olan Lumberjack ayakkabı ve botlarının üretimi de Türkiye’de yapılmaktadır. Tekstil ve ayakkabı sektöründe ülkemizin oldukça gelişmiş olması nedeniyle markanın üretiminin Türkiye’de olması mantıklı bir tercihtir.

İtalyan menşeili olan ve sonradan Mehmet Ziylan’ın satın almasıyla birlikte Türk markası haline gelen Lumberjack, yaptığı pazar ve saha araştırmaları neticesinde müşterilerin talepleri doğrultusunda üretim yapmaya devam etmektedir.

Böylece marka; oldukça kaliteli deri malzemeleri kullanarak müşterilerin istediği şık ayakkabı modellerini üretmekte ve satışa sunmaktadır. Hem Türk markası olması hem de kaliteli ayakkabı ve bot üretimi gerçekleştirmesi nedeniyle birçok kişi Lumberjack ayakkabı ve bot modellerini satın almaktadır.

Bu Gönderi Bir Yorum Yaptı

  1. Mehmet Ali Acar Reply

    Türkiyede üretiliyorsa niye made in china etiketleri var. Doğru bilgi verin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.