Malı & Ürünü?

Migros Nerenin Malı?

Migros nerenin malı sorusu herkes tarafından merak edilen bir sorudur. Süpermarket denildiğinde akla gelen en büyük firmalardan bir tanesi de kuşkusuz ki Migros’tur. Kuruluş tarihi 1925 olan başarılı firma, o günden bu yana hizmet vermektedir. Büyük firma Gottlieb Duttweiler tarafından kurulmuştur.

İlk kurulduğu zamanlar Migros, araçlar ile köyleri dolaşıp öyle satış yapıyordu. Migros, 1954 yılında Migros Türk’ü kurdu. Daha sonra Migros Türk’ü Koç Holding satın aldı. Türkiye’de de oldukça yaygın bulunan bir süpermarkettir. Perakendecilik alanında büyük başarı yakalayan firmanın Türkiye’de 30 bine yakın çalışanı bulunmaktadır. Ayrıca müşteri memnuniyeti de yüksek bir markadır.

Migros Nerenin Malı?

Büyük market zinciri denildiğinde akla ilk gelen firmalardan bir tanesi Migros.1925 yılında kurularak bu sektöre ilk adımını atmış oldu. Büyük başarılara sahip bu firma, Migros nerenin malı sorusunu akıllara getiriyor. Migros, İsveç’te kurulan bir markadır.

Migros Nerenin Malı?
Migros Nerenin Malı?

1Gottlieb Duttweiler tarafından 1925 yılında Zürich’te kurulmuştur. Perakendecilik alanında büyük başarı yakalayan firmanın Türkiye’de 30 bine yakın çalışanı bulunmaktadır. Ülkemizde de sevilerek alışveriş yapılan firmaların başında gelir. Migros, 1954 yılında Migros Türk’ü kurdu. Daha sonra Migros Türk’ü Koç Holding satın aldı.

Migros Ne Zaman Piyasaya Katıldı?

Perakende alanında büyük başarı yakalayan firma 1925 yılında Gottlieb Duttweiler tarafından kurularak bu sektöre ilk kez katılmıştır. İlk kurulduğu zamanlarda Migros, araçlar ile köyleri dolaşıp öyle satış yapıyordu. Migros, 1954 yılında da Migros Türk’ü kurdu. Daha sonra Migros Türk’ü Koç Holding satın aldı. Ülkemizde oldukça fazla tercih edilen bir firmadır. İlk piyasaya çıktığından beri çok iyi hizmet vererek müşterisinin gönlünü kazanmıştır. Gün geçtikçe kendini daha da ilerleten, büyüyen bir firmadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.