Malı & Ürünü?

Profilo Nerenin Malı?

Başaralı markalardan bir tanesi olan Profilo, 1995 yılında başarıya kollarını açmış ve karşımıza çıkmayı başarmıştır. 1995’ten beri Profilo, BSH Ev Aletleri Sanayi ve Tic. A.Ş. adlı grupların bünyesine katılarak uluslararası bir deneyim ile kendisini her geçen gün daha da çok büyütmeyi başarmıştır. Türkiye’nin dört bir kısmında yer alan Profilo nerenin malı? Sorusu ise yapılan kaliteli işlerden sonra akla ilk gelen sorudur.

Profilo
Profilo

Yabancı Sermayeye Sahip Türk Şirketi!

Başarılı firma olan profilo nerenin malı? sorusunun cevabına baktığımızda Bosch ve Siemens firmalarına bağlı olarak yer aldığını görmekteyiz. Tüm bunlar sonucunda Profilo için aslında yabancı sermayeye sahip ama Türk şirketi olan ulusal bir firmadır demek daha uygun olacaktır.

Ülkenin En Geniş Dağıtım Ağına Sahip!

Ülkemizin dört bir kısımında yer alan firma yaklaşık olarak 1200’den fazla satış noktasını bünyesinde bulundurmaktadır. Bu sebepten dolayı da ülkemizde yer alan en geniş dağıtım alanlarından bir tanesine sahiptir diyebiliriz. Profilo markasına baktığımızda aynı zamanda;

  • Beyaz eşya
  • Elektrikli süpürgeler
  • Ankastre cihazları
  • Klima cihazları
  • Küçük ev aletleri
  • Su ısıtıcıları gibi birçok ürünün üretimini en üst kalitede sağlamaktadır.

Üretim Çerkezköy’de!

Küçük ev aletleri, elektrikli süpürgeler, su ısıtıcıları ve klima cihazlarının tamamı BSH Ev Aletleri Sanayi ve Tic. A.Ş.’nin yer aldığı Çerkezköy fabrikasında üretilmektedir. Hem ithal hemde yerli üretimlerin tamamı burada gerçekleşmektedir.

Öncelik Kolay Kullanım!

Bu markanın ilk hedefi her zaman kolay kullanımı sağlamak ve dayanıklılığı sağlayan fonksiyon çizgilerini asla bozmamaktır. Böylelikle halkın beğenisini kazanmak ilk ilkeleri arasında yer almaktadır. Profilo aslında gücünü Türk halkının kullanmış olduğu beyaz eşya alışkanlıklarından edinmiş ve bunun sergilemesini de en iyi şekilde sağlamayı başarmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.