Malı & Ürünü?

Rexona Nerenin Malı?

1977 yılından beri karşımıza çıkmayı başaran Rexona bizi her türlü ter kokusuna karşı korur ve aynı zamanda bizleri hiçbir zaman da yarı yolda bırakmaz. Her zaman yapabileceğinin daha da fazlasını hedefleyen bu büyük firma her daim bu hedef ile zirvede kalmayı başarabilmektedir. Peki, bu başarılı markanın en çok merak edilen sorularından bir tanesi olan Rexona nerenin malı sorusuna kısaca bir göz atmaya ne dersiniz?

Avustralya’da Kuruldu!

En çok merak edilenlerden birisi olan Rexona nerenin malı sorusunun cevabına baktığımızda Rexona, 1908 yılında Alice Sheffer tarafından Avustralya’da kurulmuş olan bir markadır diyebiliriz. 1908 yılında kurulumu başlayan marka aynı zamanda aynı sene içerisinde raflar üzerinde kendisini göstermeye başladı ve o dönemlerde bile en çok satan markaların en başında yer alarak yıllarca sürecek olan başarısını herkese göstermiş oldu.

Başka Birisi Tarafından Satın Alındı!

Rexona markası 1930 yıllarının başında İngiliz sabun üreticilerinin önemli bir isimi olan Lever Bros tarafından ve Unilever tarafından satın alınarak kariyerine devam etmeyi bir kez daha başardı. Özellikle geçmiş kariyerine bakıldığında 1990’lı dönemlerin arasında bu markanın dünya genelinde en ünlü markalardan bir tanesi olduğu görülmektedir ve daha o zamanlardan birçok profesyonel spor dalında yer alan sporcuların bu markaya destek verdiği bilinmektedir.

Kullanım Talimatları!

Deodorant, her mevsim için kullanıma uygundur. Bunu ilk olarak koltuk altına sürmek gerekmektedir. Bunun için cildin temiz ve kuru olması önemli hassas nokta olacaktır. Eğer ki kullandığınız deodorant sprey ise koltuk altınıza yaklaşık 15 cm mesafe olacak şekilde püskürtmek gerekmektedir. Fakat kullanmış olduğunuz deodorant pudralı bir yapıya sahip ise, kullanmadan önce muhakkak iyice bir çalkalayıp uygulamayı denemelisiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.