Malı & Ürünü?

Signal Nerenin Malı?

1984 yılında Türkiye’de ilk kırmızı beyaz çizgili macunu ile piyasaya giriş yapan signal, ağız bakım alışkanlıklarını daha ileriye taşımayı amaçlayan Unilever’in diş ve ağız bakım markasıdır. Tüketicileri ile buluştuğu ilk günden bu yana tüm kişilerin ağız bakımını en iyi şekilde yapmayı amaçlayan uzman ve güvenilir bir markadır. Signal nerenin malı? İnsanlar kullanırken kullandıkları ürünlerin kimlere veya hangi ülkeye ait olduğunu merak ederler. Signal Birleşik Krallığa ait ağız bakım ürünüdür.

Signal geçmişten günümüze kendini geliştirerek hala adından bahsettirmeyi güzel bir şekilde başarmıştır. Aynı zamanda sadece Türkiye’de değil Türkiye dışında daha birçok ülkede adını duyuran Signal dünyaca ünlü bir markadır.

Signal’in Geçmişi

Signal ilk olarak 1961 yılında lansmanını yaparak insanlara kendisini tanıttı. Signal diş macunu kendisini kırmızı ve beyaz çizgiler ile tanıttı. Öyle ki 1984 yılında Türkiye’ye de ilk olarak kırmızı ve beyaz çizgiler ile giriş yaptı.

1977 yılında florürlü diş macunu, 1986 yılına gelindiğinde kendisini anti-tartar formüllü olarak ve 1999 yılında ise anti bakteriyel çeşitleri ile tanıtıldı.

Signal’in Hedefi

Signalin hedefi desteklediği projeler ile pazara sunduğu yeni ürünlerle insanları diş ve ağız bakımı konusunda daha da bilinçlendirmek ve diş fırçalama alışkanlığını insanlara daha iyi kazandırmak için katkı sağlamaktır.

Signal kişilerin kendini ifade etmesinde en önemli rolün dişlerde olduğunu düşünüyor. Signal ağız bakım ürünleri ile ağızda en sağlıklı halde dişlerin çürümesini veya çürüğün gecikmesine katkı sağlamayı hedefler.

Dünyada birçok ağız ve diş sağlığı ürünü bulunuyor ve Signal de bunlardan biri olarak dünya pazarında kendisine yer bulmuştur. Türkiye’de en çok tercih edilen markalardan biri olan signal birçok Türk vatandaşı tarafından signal nerenin malı? denildiği zaman Birleşik krallık ürünü olduğunu da rahatlıkla söyleyebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.