Malı & Ürünü?

Tommy Hilfıger Nerenin Malı?

Günümüzde kaliteli giyim ürünleriyle adından oldukça söz ettiren bir marka: Tommy Hilfıger. Tommy Hilfıger, 1985 yılında modacı Thomas Jacob Hilfıger tarafından kuruldu. Ülkemizde de yaygın olarak kullanılan bir markadır. Büyük şehirler başta olmak üzere daha birçok şehirde mağazası bulunmakta. Özellikle spor giyiminde oldukça satın alınan bir marka. Ürettiği giyim ürünlerinin yanı sıra takı ürünlerinde de başarılı. Örneğin saatleri oldukça satılmakta. Müşterileri tarafından çok yüksek memnuniyet alan bir marka. Bu kadar başarılara imza atan bir firma, Tommy Hilfıger nerenin malı sorusunu akıllara getiriyor.

Tommy Hilfıger Nerenin?

Böylesine kaliteli ve oldukça başarılı olan marka, Tommy Hilfıger nerenin malı sorularını akla getiriyor. Tommy Hilfıger, Amerika Birleşik Devletleri’nde kurulan, buradan dünyaya satış yapan bir markadır. Günümüzde kaliteli giyim ürünleriyle adından oldukça söz ettiren bir firmadır. Giyim ürünlerinin yanı sıra, saat üretiminde de adını çok duyurmuştur. Oldukça satışı yapılmaktadır. Kullanıcıları tarafından da oldukça takdir edilen bir firmadır.

Tommy Hilfıger
Tommy Hilfıger

Tommy Hilfıger

Tommy Hilfıger, 1985 yılında modacı Thomas Jacob Hilfıger tarafından kuruldu. Küçüklükten beri giyim tasarımı ve üretimine meraklı olan Thomas Jacob Hilfıger, bu markayı kurarak hayallerini gerçekleştirdi. Bu markayı kurduğunda Thomas Jacob Hilfıger 25 yaşındaydı.

En büyük hedeflerinden bir tanesi Ralph Lauren ve Calvin Klein’den daha başarılı olmaktı. Genç yaşına rağmen oldukça iddialıydı. Başarılı markanın günümüzde dünya üzerinde 100 adet ülkede satışı var. Ayrıca firmanın 200’den fazla da satış mağazası bulunmaktadır.

Ülkemizde de yaygın olarak kullanılan bir markadır. Büyük şehirler başta olmak üzere daha birçok şehirde mağazası bulunmakta. Özellikle spor giyiminde oldukça satın alınan bir markadır. Kaliteli ürünleri ile oldukça yüksek müşteri memnuniyeti vardır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.