Malı & Ürünü?

Toyzz Shop Nerenin Malı?

Oyuncak sektöründe yer alan Toyzz Shop mağazası oyuncak severlere, istedikleri oyuncakları lisanslı olarak sunuyor. Toyzz shop nerenin malı? 1985 yılında Sunmak oyuncak olarak hizmet vermeye başlayan firma, dünya genelindeki çok sayıda oyuncak üreticileri ile anlaşmalar yaparak, yatırımlarını genişletmiştir. Toyzz shop markası ile 2001 yılında ilk mağazasını açarak, hem yurtiçinde hem de yurtdışında çok sayıda mağaza açmayı başarmıştır.

Toyzz Shop Mağazaları

Toyzz shop nerenin malı? Diye merak edenler yaptıkları araştırmada, Türk firmasına ait bir marka olduğunu görebilecektir. Toyzz shop markasına ait ülke genelinde 50 farklı şehirde 220’den fazla mağazası bulunmaktadır. Türkiye’de olduğu gibi dünyanın birçok ülkesinde de oyuncak pazarında önemli bir paya sahip olmuştur. Oyuncak sektöründe ilklerin markası olmak için yenilikleri takip etmektedir. Çocukların fiziksel ve duygusal gelişimini destekleyecek oyuncak türlerinin en kaliteli ve sağlıklı olanlarını müşterilerine ulaştırıyor.

Toyzz Shop Nerenin Malı?
Toyzz Shop Nerenin Malı?

Model Arabadan Mağazaya

Model araba tutkunu olan kurucu başkan, oyuncak severlere, istedikleri oyuncakları ulaştırabilmek için oyuncak şirketini kurmuştur. 1985 yılından günümüze kadar oyuncak kalitesinde ödün vermemiş ve dünya oyuncak sektörünü takip ederek çocuklara sağlıklı oyuncakları ulaştırmaya başlamıştır. dünyanın en ünlü ve lisanslı oyuncaklarını, ülkemize getirerek, toyzz shop markası ile açtığı mağazasında satışa sunmaya başlamıştır.

En İyi Oyuncaklar

Toyzz shop mağazalarında yer alan oyuncaklar, dünya genelinde bulunan 60’dan fazla oyuncak üreticisi ile mümessillik anlaşması yapılarak temin edilmektedir. Ülkemizde yaşayanlar, en iyi oyuncakları bulabildikleri toyzz shop mağazasının bir Türk malı olduğunu öğrendiklerinde, verilen hizmetlere daha fazla güven duyuyorlar. Dünyaca ünlü walt disney hediyelik eşya ve oyuncaklarını yapılan anlaşma ile lisanslı olarak ülkemizdeki oyuncak sevenleri ile buluşturmaktadır. Günümüzde en iyi oyuncak markalarına ait lisans hakları alınmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.