Malı & Ürünü?

Vaillant Nerenin Malı?

Vaillant ısıtma ve soğutma ürünleri üreten bir firmadır. Özellikle kombi üretimi konusunda uzmandır. Peki, dünyaca ünlü olan Vaillant nerenin malı olarak üretime başladı.

Vaillant İlk Olarak Nerede Üretime Başladı?

Vaillant çok kaliteli bir Alman malı olarak İlk 1874 yılında Almanya’ da Reimscheid bölgesinde Johann Vaillant tarafından üretildi. Firmaya da kendi adını veren Vaillant bir dünya markasının üretimini ilk kez burada yaptı. 1874 yılından bu yana havalandırma ve ısıtma sektöründe öncü olarak hizmet vermektedir.

vaillant
vaillant

Vaillant Ne Tür Ürünleri Üretir?

Vaillant başta kombi olmak üzere klima, doğal gazlı şofbenler ve ısı pompaları gibi bir çok ürünü üretir. Bütün ürünler dünyanın dört bir yanından talep görüyor. 60′ dan fazla ülkeye ihraç edilen Vaillant ürünleri dayanıklı ve uzun ömürlü olmasıyla biliniyor. Bütün dünyada en kaliteli ısıtma ve havalandırma sistemleri olarak Alman malları en çok tercih edilen markalardır. Vaillant ise bu markaların en köklü ve yaygın olanları arasındadır.

Vaillant Türkiye

Vaillant ülkemiz pazarına 1992 yılının sonbaharında girmiştir. Bu tarihten beri İstanbul merkez olmak üzere İzmir, Ankara ve Adana’dan bütün ülkeye yayılmıştır. Vaillant marka kombileri deneyen müşterilerin önerileri sayesinde bütün ülkeden talepler oluşmuş ve bu talepler doğrultusunda pek çok ilde servis ve satış yerleri kurulmuştur.

Vaillant Farkı

Dünyada birçok marka bu alanda faaliyet göstermektedir. Vaillant bu markalar arasında en çok doğa dostu olan markadır. Isıtma ve havalandırma alanında doğaya zarar verilmeden yapılan bu faaliyetler Vaillant markasını bir adım daha öne çıkarır. Bütün ürünler en fazla enerji tasarrufu yapacak şekilde üretilmiş olup bütçenize de zarar vermez. Özellikle kombi üretiminde enerji tasarrufu konusunda en iyi olan markaların başında gelir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.