Malı & Ürünü?

Viessmann Nerenin Malı?

Viessmann 1917 yılında Johann Viessmann tarafından kurulan bir aile şirketidir. Isıtma ve sanayi soğutma sistemleri üreten marka oldukça yaygındır. Bu bağlamda Viessmann nerenin malı? Sorusuna cevap arayan bir kesim ortaya çıkmıştır. Viessmann bir Alman markasıdır. Avrupa’nın ısıtma, soğutma ve sanayi sistemleri alanında öncü firmalardan biridir.

Sürdürebilir üretim anlayışını benimseyen Viessmann markasının 11 ülkede üretim tesisi, 74 ülkede satış tesisi bulunmaktadır. Tüm bunlar ışığında Viessmann markası uluslararası bir firmadır. Markanın kısa süre içerisinde ilgi odağı olmasının en büyük nedeni ürettikleri sistemlerin ekonomik ve yüksek teknolojiye sahip olmasıdır. Aynı zamanda ürünlerinin kalitesi, Alman işçiliğini yansıtmaktadır.

Viessmann Nerenin Malı?
Viessmann Nerenin Malı?

Viessmann Markasının Çevre Dostu Ürünleri

Viessmann markası kuruluşundan bugüne ekolojik ürünler üretmesiyle hep ilgi odağı olmuştur. Özellikle çevre dostu ürün kullanımına önem veren kişiler Viessmann nerenin malı? Sorusunu bir kez daha sorar durumdadır. Bu bağlamda marka zararlı madde emisyonu, düşük ve yüksek enerji tasarrufu sağlayan sistemler, güneş enerji sistemleri, katı yakıtlı ısıtma sistemleri, ısı pompaları gibi çevre dostu ürünler üretmektedir. Markanın temel hedefi ısıtma sistemleri, soğutma sistemleri ve sanayi sistemlerinde faaliyet gösterecek ürünler ortaya koymak ve ortaya koyulan bu ürünlerin ekolojik sürdürebilirliği olmasıdır.

Viessmann Eksiksiz Ürün Programı Nedir?

Viessmann markası şirket prensibi olarak çalışmalarını belirli programlar ışığında devam ettirmektedir. Bu programlardan ilki eksiksiz ürün programıdır. Bu programla beraber şirket enerji kaynakları için verimli sistemlere sahip özel çözümler üretmektedir. Aynı zamanda yenilenebilir enerji kaynakları, güneş enerjisi sistemleri, bölgesel ısıtma sistemleri, sıcaklık kontrollü mekânlar, yüksek performanslı soğutma hücreleri, perakende gıda sanayisi için soğutma çözümleri gibi ürünler ve sistemler üretmektedir. Viessmann markası tarafından üretilen bu sistemleri hemen hemen dünyanın her yerine ihraç edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.