Teknoloji Markaları

GENERAL MOBILE NERENİN MALI?

General Mobile Şirketi, Amerika patentli bir firma olmasına rağmen Muzaffer Gölcü’nün genel müdürlüğünü üstlendiği bir Türk şirketidir. Şirket sahibi Sebahattin Yaman’dır. Amerika’ da kurulmuş olan ve merkezi istasyonunu Türkiye’ye kuran marka, cep telefonları ve tabletler üretmektedirler.

General Mobile, müşterilerine en son teknolojileri kullanarak uluslararası bir marka yaratma fikriyle kuruldu. Türkiye’de en çok tercih edilen üç akıllı telefon markasından biri olan General Mobile, yüksek kalite, erişilebilirlik ve son teknoloji ile akıllı mobil çözümler geliştirmektedir.

2015 yılında General Mobile, Türkiye’de Google ile birlikte Android One projesine başladı. General Mobile, Avrupa’nın ilk Android One anlaşmasını imzaladı ve Mayıs 2015’te General Mobile 4G modelini piyasaya sürdü. Bu anlaşma ile Türkiye, Android One projesinde dünyanın en hızlı büyüyen ülkesi oldu. General Mobile, kalite odaklı, yaratıcı olması ve Android’in yeteneklerini en iyi şekilde kullandığı için 2017 Mobile World Congress’te Google tarafından “Android Avrupa Kahramanı” ödülüne layık görüldü.

General Mobile, Android One kapsamında en güncel ve en güvenli Android sürümünü sunarak müşterilerine saf Android deneyimi yaşatmaktadır. Bugün General Mobile, dünyanın önde gelen mobil teknoloji şirketleriyle iş birliği içinde 31 ülkeye ihracat yapmaktadır. Yaşamı kolaylaştıran ürünleriyle 34 ülkede hızla büyüyen General Mobile, Hollanda’nın 4. akıllı telefon markası, Özbekistan, Gürcistan, Hırvatistan, Azerbaycan ve BRusya’da ise ilk 5 marka arasında yer almaktadır

GENERAL MOBILE ŞİRKETİNİN ÖZELLİKLERİ

Ürünler

General Mobile, sektörlerinde ilk 3 markadan biri olan Google, Foxconn, Qualcomm, Corning, Sony, Panasonic, Sharp ve Wacom ile anlaşmalara sahiptir. Müşteri talebi, ürün portföyünü ve tasarımını tanımlayan en önemli değerdir. General Mobile, telekomünikasyon sektöründeki tecrübesiyle müşterilerinin ihtiyaçlarını zamanında karşılamaktadır.

Fiyatlar

Müşterilerinin güveni ve pazar payları General Mobile’ın en önemli önceliğidir. Şirket, uzun vadede istikrarlı fiyatlara ve geniş bir müşteri portföyüne ulaşmaya odaklanmıştır.

Satış Sonrası Hizmet

General Mobile satış sonrası en hızlı teknik servise sahiptir. Teknik servisler, ülke genelinde 24 saat çözüm servis noktaları sağlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.