Teknoloji Markaları

Monster Hangi Ülkeye Ait?

Monster Notebook, 2000 yılında İlhan Yılmaz ve eşi tarafından Türkiye’de kurulmuş bir dizüstü bilgisayar üreticisidir. Monster kelimesinin İngilizce karşılığı Canavar anlamına gelmektedir. Şirketin slogan olarak hedefi masaüstü bilgisayarların performansları ile yarışabilecek taşınabilir dizüstü bilgisayarlar üretmektir.

Monster Bilgisayarları Neden Çok Kullanılıyor?

Monster Notebook , ürettiği dizüstü bilgisayarları, Oyun Serisi (Gaming) ve İş İstasyonları Serisi olmak üzere iki bölüme ayırmaktadır. Mimarlık,  mühendislik ve grafik tasarım alanlarında kullanılan CAD/CAM gibi programlar için ucuz ve kaliteli Oyun Serisi ( Gaming )  dizüstü bilgisayarlar üreterek kullanıcılara bu programları kullanma şansı tanımıştır. Monster, Intel, Seagate, Kingston, Microsoft ve Nvidia gibi uluslararası yazılım ve donanım parçaları üreten dünyaca ünlü şirketlerle iş birliği yapmakta ve bu süreci devam ettirmektedir

Monster’ in Ürünleri Nelerdir?

Monster Notebook, birçok amaç için dizüstü bilgisayarlar üretmekte ve farklı kullanım amaçları olan bilgisayarlara farklı özellikler yüklemekte ve onları geliştirmektedirler.

Monster’ in Laptop Serileri Nelerdir?

  • Monster Abra Serisi
  • Monster Tulpar Serisi
  • Monster Semruk Serisi  
  • Monster Huma Serisi
  • Monster Markut Serisi

Monster Neden Çok Kullanılıyor?

Günümüzde dolar kurunun artması ile beraber bilgisayar satın alınması gün geçtikçe zorlaşmaktadır. Fakat MONSTER her kesimden kullanıcıya hitap ettiği için her seviyeden insanın alabileceği fiyatta bilgisayarlar üretmekte bunları satmakta ve ürünlerinin arkasında durmaktadırlar.

Neden Monster Almalısınız?

Monster bilgisayar camiasında ismi gereği fiyat / performans canavarı olarak bilinmekte ve bu yüzden hiçbir şekilde aldığınız üründen pişman olmuyorsunuz.

Monster bilgisayarları sadece Gaming Laptop olarak geçse de Monster bilgisayarları kurgu, animasyon, modelleme, mimarlık, cad, cam gibi ağır programları kullanabilecek ve renderlayabilecek güçte yapılmıştır

Monster bilgisayarları birçok güçlü donanım parçasının bir araya getirilmesi ve onların doğru bir şekilde birleştirilmesi sonucu oluşmaktadır. Üretilen bilgisayarlarda her türlü oyunu yüksek ayarlarda oynayabilir, yayın yapabilir, kod yazabilir, her türlü ihtiyacınızı giderebilirsiniz. Bilgisayarınızla beraber gelen Monster Kontrol Merkezi ile bilgisayarınızın ışıklarını kontrol edebilir, bilgisayarınızı ofis modundan oyun moduna geçirebilir, fanlarınızı kontrol edebilir , ekran ayarlarınızı ücretsiz bir şekilde değiştirebilirsiniz.

Monster’ in sloganı “ Açamadığı  oyun olursa anında iade garantisi “ ile bilgisayarlarınıa ne kadar güvendiklerini ve bilgisayarlarınız da yaşanabilecek teknik sorunlar için Türkiye’ de ve Kıbrıs’ ta bulunan teknik servis mağazaları ile sizlerin bilgisayarlarını tamir etmeyi hazır ve nazır olarak beklemektedirler. Çok gelişmiş bir teknik servis sistemlerinin olmasının yanı sıra Monster bilgisayarlarını satın alan kullanıcılarına ömür boyu ücretsiz bakım sunmakta ve teknik servis yapılan işlemlerde ücret talep etmemektedirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.