Teknoloji Markaları

Ufo Nerenin Malı

UFO Türkiye’de kurulmuş ve ilk olarak 1998 yılında üretim faaliyetine başlamıştır. Ekonomik ürünler üreten UFO, ürettiği bu ürünlerin kaliteli de olması sebebiyle, kısa süre içerisinde Türkiye genelinde fazlaca sevilen bir marka olmuştur. Türk malı olan UFO, popüler hale gelmesinden kısa bir süre sonra Rusya ve Ukrayna pazarlarına da giriş yapmıştır. Kısa süre içerisinde bu ülkelerde de popüler bir hale gelmiştir.

Ufo Isıtıcı Kimin

Sorulan ufo nerenin malı sorusuna, Türkiye cevabını verdikten sonra, şirket sahibine de değinmek gerekir. UFO markasını Abdullah Yeşil, 3 kardeşi ile birlikte ortak bir şekilde geliştirmiştir. Kısa süre içerisinde Türkiye, Rusya ve Ukrayna’da ün sahibi olan ve pazarın lideri konumuna yükselen şirket, pek çok alanda ısı çözümleri üretmeye devam etmiştir.

UFO ürünlerinin alternatif çözüm ürettiği alanlar şöyle sıralanabilir;

  • Endüstriyel,
  • Tekstil,
  • Gıda,
  • Ağaç,
  • İşleme,
  • Otomotiv,
  • Plastik,

UFO sadece elektrikle çalışan ısı sistemleri ile listelenen alanlarda alternatif çözüm olmuştur.

UFO Isıtıcı Hangi Ülkenin?

Ufo ısıtıcı Türkiye menşeili bir şirkettir. Abdullah Yeşil ve kardeşleri ortaklığından meydana gelmiştir. Orta dalgada ışıma yapan UFO ısıtıcılar, elektrik enerjisini %94 ışıma, %6 konveksiyon ile ısıya çevirir. Çevrilen ısı enerjisi bulunulan ortama aktarılır.

IR UFO ısıtıcılar, ortam havasını ısıtmadan önce, ışığın yansıdığı alanları ısıtır. Bu sebeple, oluşan enerji kaybı, diğer ısıtma yöntemlerine gere çok daha alt seviyededir. Bilinen ısıtma yöntemleri ile kıyaslandığında UFO ısıtıcılardan, %80 daha yüksek verim alınır.

UFO

Bir aile şirketi olan Ufo firması İstanbul merkezlidir. Açık alanda faaliyetlerini yürüten 2 üretim, yurtdışı ve yurtiçine satış yapan 2 pazarlama şirketi başta olmak üzere, UFO firmasının 7 ayrı şubesi vardır. 700 ve üzeri çalışana istihdam sağlayan şirket, yılda 90.000.000 dolar civarı ciro yapmaktadır.

Üretim şubeleri 20.000 metrekare ve 32.000 metrekarelik bir genişliğe sahiptir. Bunun yanı sıra UFO firması, 4.000 dönüm genişliğe sahip bir arazi üzerinde ekolojik tarım faaliyetleri de yürütmektedir. Isıtma ihtiyacı olan ve alternatif çözümler arayan her iş koluna alternatif çözümler sunan UFO, 1998 yılından günümüze üretim ve satış faaliyetlerine devam etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.