Temizlik Markaları

Oriflame Nerenin Malı

Oriflame nerenin malı sorusunun cevabı olarak 1967 yılında insanlara iş fırsatı yaratmak için İsveç de kurulmuştur. İnsanların hayallerini gerçekleştirmelerini ve kendi hayatlarını kurabilmelerini sağlamak amacı ile kurulmuştur. İnsanların sadece ofislerden ve şirketlerden değil de evden sokaktan insanların erişebileceği her türlü mekanlarda iş olanağı sağlamak amacı ile kurulmuştur.

Oriflame’nin Geçmişten Günümüze Önemi Nedir?

Kuruluşundan bu yana oriflame ürünlerinde mümkün olduğunca doğal ürünler kullanmayı özen göstermişlerdir. Kimyasal içerikli ürünler üretmekten oldukça kaçınmıştır. Bu da insanların sağlığı için çok önemlidir.

İnsan sağlığını her zaman ön planda tutmaya çalışan oriflame ürünlerini her hangi bir canlının üstünde test etmeden insan sağlığı ile oynamadan bugüne kadar varlığını sürdürmüştür.

Ne yazık ki günümüzde hayvanlar üzerinde test edilen makyaj ürünlerinin ne derece insan sağlığına zararlı olduğunu görüyoruz. Ayrıca oriflame sosyal satış ağını kurarak insanlara kendi iş olanağını sağlamıştır.

Oriflame Hangi Ülkelerde Faaliyet Gösteriyor?

Günümüzde oriflame altmıştan fazla ülke de faaliyetini sürdürmektedir.

Bu ülkeleri şöyle sıralayabiliriz;

  • Türkiye
  • İsveç
  • Polonya
  • Çin
  • Rusya
  • Hindistan gibi ülkelerde üretimi sürmektedir.

Üç milyondan fazla ortağı ile geniş ürün yelpazesi ve iş fırsatını sunmuştur. Oriflame’nin yıllık geliri bir milyar euro kadardır. Yaklaşık yedi bin çalışanı bulunan oriflame insanlara iş olanağı sunarak İsveç’in doğasından ilham alınarak doğal ürünler üretilmiştir. Oriflame katalogları kırka yakın dilde basılır ve dağıtımı gerçekleşir.

Oriflame Hangi Projelere Destek Vermektedir?

Oriflame dünya çocuk örgütünün kurucularından biridir. Lüksemburg ve İsviçre de ofisleri bulunan oriflame Türkiye’de de mutlu bir değişim adı altında sosyal sorumluluk projelerine destek vermektedir. Dünyanın dört bir yanında eğitimi yaymak için çeşitli sosyal sorumluluk projelerinde yer almaktadır.

Oriflame gücünü artırmak ve daha çok insana ulaşabilmek için oriflame vakfı adı altında bir çatı da toplanmıştır. Burada sadece eğitim ve insanlara iş olanağı değil sivil toplum kuruluşları ve hayır kurumları ile de çalışılmaktadır. Sizler de oriflame ile kendi işinizi kurabilir, paranızı kazanabilir ve kendi çevrenizi oluşturabilirsiniz. Çünkü para hayalleri, hayaller parayı ve yarınlarımızı, umutlarımızı verebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.