Uncategorized

Bosch Nerenin Malı?

Dünya üzerinde hizmet veren ve beyaz eşya sektörünün öncülerinden biri olan Bosch markası çok fazla kişi tarafından sevilen bir markadır. Henüz marka ile yeni tanışan kişiler bosch nerenin malı sorusunu sorarlar. Sevilen bir marka olan Bosch Alman malıdır.

Bosch’u Kim Kurdu?

Marka müşterilerinin merak ettiği bir diğer konu da Bosch’u kimin kurduğudur. Dünyaca ünlü marka, Robert Bosch GmbH tarafından kurulmuştur. İlk olarak Almanya’nın Stuttgart şehrinde kurulan marka, daha sonra Almanya’nın diğer büyük şehirlerinde ve sonrasında da diğer ülkelerde hizmet vermeye başlamıştır. 1886 yılında faaliyetlere başlayan şirket, günümüzde elektronik ve Mühendislik alanında hizmetlerini sürdürür. Şirketin günümüzdeki CEO’su ise Volkmar Denner’dır. Ayrıca şirketin dünya genelinde toplamda 375 bini aşkın çalışanı bulunur.

Bosch Hakkında

Marka ilk olarak 1886 tarafında Robert Bosch GmbH tarafınca kurulmuştur. İlk olarak Almanya’nın Stuttgart şehrinde kurulan şirket daha sonra tüm dünyaya açılmıştır. Beyaz eşya ve elektronik ev aletleri ürünleri ile ünlü olan Bosch markası aynı zamanda dünya üzerinde hizmet veren ve otomotiv parçaları üreten şirketlerden bir tanesidir.

1886 yılında kurulan marka ülkemize ilk olarak 1992 yılında gelmiştir. 1992’den bu yana ülkemizde en çok tercih edilen elektronik eşya mağazalarından bir tanesi olmuştur. Markanın üretim felsefesi ise “her zaman daha iyisini üretmek” şeklindedir.

Bosch İnternet Sitesi

Ülkemizde neredeyse her şehirde mağazası bulunan Bosch markası, aynı zamanda internet sitesi üzerinden de hizmetlerini sürdürür. Online olarak elektronik eşya satışı yapan Bosch, internet sitesi üzerinden çeşitli kampanyalar yapar. Bu şekilde kullanıcılarına ayrıcalıklar tanıyan marka, aynı zamanda Global olarak da hizmet verir. Sevilen bir Alman markası olan Bosch Otomotiv parçası üretimi ile de son yıllara damgasını vurmuştur.

Özellikle buzdolabı, çamaşır makinesi, fırın ve bulaşık makinesi gibi beyaz eşyalarıyla bilinen marka, bu ürünlere özel olarak paketler de oluşturur. Markanın sürekli olarak gelişmesi ve yeniliklere açık olması müşterileri memnun eder. Son teknoloji elektronik ev eşyalarına sahip olmak isteyen kişiler dilerlerse şehirlerinde bulunan Bosch mağazalarına dilerlerse de Bosch’un internet sitesine göz atabilirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.