Uncategorized

Linens Nerenin Malı

Ülkemizde hizmet veren ve yıldızı parlayan markalardan biri olan Linens, son zamanlarda pek çok yeni mağaza açmıştır. Mağaza sayısının artmasıyla tüketicilerde linens nerenin malı sorusunu sormuşlardır. Ev ve yaşam kategorisinde ürünleri bulunan Linens markası, Türk malıdır.

Linens’i Kim Kurdu?

Linens markası 2000 yılında Türkiye’de kurulmuştur. Ülkemizde tanınan holdinglerden biri olan Zorlu Holding tarafından kurulan Linens, ilk olarak 2000 yılında hizmet vermeye başlamıştır. İlk mağazasını açan Linens, kısa sürede ilgi toplamayı başarmış ve diğer mağazalarını da açmaya başlamıştır.

Bu şekilde başarılarını sürdüren marka, toplamda 29 şehirde, 79 farklı mağazaya sahiptir. Daha sonra globale açılmak isteyen marka, yurt dışında da mağazalarını açmaya başlamıştır. Şu an Linens markasının hali hazırda 8 farklı ülkede, 21 farklı mağazası vardır. Ayrıca ünlü marka 700’den fazla çalışana sahiptir.

Linens Hakkında

Linens markası; havlu, nevresim, perde, halı ve yastık örtüsü gibi pek çok ev tekstilinin perakende satışını yapar. Sevilen bir marka olan Linens 29 farklı şehirde mağazaya sahiptir. Genellikle AVM içlerinde hizmet veren mağazalar, bazen de şehir merkezlerinde konumlanmış şekildedir.

Ürünlerin şık ve uygun fiyatlı olması, pek çok alıcıyı memnun eder. Ayrıca bazı müşteriler için ürünlerin Linens etiketine sahip olması da oldukça değerlidir. Linens’in hangi şehir ya da hangi ülkede hizmet verdiğini öğrenmek için internet sitesini ziyaret etmek mümkündür.

Linens İnternet Sitesi

Ülkemizde bazı illerde Linens mağazası henüz açılmamıştır. Ancak Linens, internet sitesi üzerinden Türkiye’nin her bir yanına ürün gönderimi yapar. Müşteriler ilgilendikleri ürünü internet sitesi üzerinden kolayca bulabilir ve anında siparişlerini oluşturabilirler. Linens markası aynı zamanda online alışverişleri özel bazı kampanyalar da düzenler. Online müşteriler bu kampanyalardan yararlanarak ürünleri uygun fiyatlı olarak alabilirler.

Ayrıca internet sitesi üzerinden, farklı ödeme seçenekleri ile ödeme yapmak veya ödemeyi kapıda yapmak adına, kapıda ödeme seçeneğini kullanmak da mümkündür. Linens markası sahip olduğu tüm ürünleri internet sitesi içerisinde bulundurur. Siteye üye olan kullanıcılar, diledikleri ürünü sepete ekleyerek anında siparişlerini oluşturma hakkına sahiptirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.