Uncategorized

Loreal Nerenin Malı

Dünyanın popüler kozmetik markalarından biri olarak kabul edilen Loreal, birçok kişinin severek kullandığı bir markadır. Peki, Loreal nerenin malı? Sorusunun cevabını bu yazıda detaylı bir şekilde öğrenebilirsiniz. Fransız markası olarak karşımıza çıkan Loreal, günümüzde en fazla tercih edilen markalardan bir tanesi olmayı başarmıştır.

Popüler olarak tercih edilen bu marka, bünyesinde farklı markaları da barındırmaktadır. Son derece disiplinli bir firma olan Loreal, dünya genelinde sevilen bir markadır. Güzellik ve kozmetik alanında binlerce ürüne imzasını atan Loreal, oldukça fazla tercih edilir.

Loreal Hakkında

Fransa’nın malı olarak bilinen Loreal, alanında son derece başarılı bir markadır. Güzellik ve kozmetik alanlarında üretmiş olduğu ürünleri ile gündem olan bu marka, kaliteden yana olmuştur. Ürünlerinin kaliteli olması ise Loreal’in oldukça fazla tercih edilmesine neden olmuştur.

Loreal Bünyesinde Bulunan Markalar

İlk başlarda küçük bir şirket olarak hayatımıza giren Loreal, zamanla kendini geliştirerek bir dünya markası olmuştur. Daha sonra bünyesine farklı markaları da katmıştır. Loreal bünyesinde birçok marka bulunmaktadır.

Bu markalardan bazıları ise şunlardır:

  • Loreal Paris
  • Garnier
  • Maybelline New York
  • Essie
  • İpek

Bu markalar dışında Loreal’in bünyesinde olan daha birçok marka bulunmaktadır. Sayılan bu markalar, ülkemizde ön plana çıkan Loreal markalarıdır.

Loreal Ne Zaman Kurulmuştur?

Loreal, 1909 senesinde Fransa’da kurulmuş bir şirkettir. Kurulduğu tarihten bu yana büyük bir ilgi gösterilen Loreal, bu başarısını katlayarak devam ettirmektedir. Gücüne güç katmaya devam eden Loreal, nano teknolojiyi çok iyi kullanan bir şirkettir. Bu nedenle Loreal, Amerika Birleşik Devletleri’nden patent almayı başaran bir markadır. Kaliteli ve devamlı üretimden vazgeçmeyen bu marka, Fransa’nın Paris şehrindedir.

Loreal Kim Tarafından Kurulmuştur?

Kozmetik markaları arasında farklı bir yere sahip olan Loreal, Eugene Schuller’ın kurduğu bir şirkettir. İlk zamanlarda saç bakımı konusunda çalışmalara yapan Schuller, daha sonra kozmetik alanına dair birçok ürün geliştirmeye başlamış ve şirketini büyütmeyi başarmıştır. Dünya çapında bir hizmet sağlayan Loreal, özellikle de kadınların vazgeçilmez markalarından biri haline gelmiştir. Her geçen gün yeni ürünleri ile gündeme gelen firma, kozmetik alanından büyük bir gelir elde etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.