Uncategorized

Neutrogena Nerenin Malı

Neutrogena, bilinen en iyi cilt ve saç bakımını içeren kozmetik markasıdır. Kaliteli ürünlerinin olması sebebiyle geçmişten günümüze adı birçok reklamda görünür şekilde. Peki, Neutrogena nerenin malı?

Neutrogena Nedir?

Neutrogena kaliteli temizlik ürünleri, vücut losyonları, banyo ürünleri, erkek ve kadın saç ürünleri gibi geniş bir ürün yelpazesine sahip kozmetik markadır. Emanuel Stolaroff tarafından 1930 yılında kurulmuştur. Üretildiği yıldan bu yana saç, gözler, bütün vücut gibi bölgeleri içeren birçok ürün üretmiştir.

Neutrogena Nerede Ortaya Çıktı?

Neutrogena İsviçre’de ortaya çıktı fakat 1994 yılında ABD tarafından satın alındı. Bu sebeple üretici ülkenin Amerika Birleşik Devletleri olduğu biliniyor. Her ne kadar kurucusu Emanuel Stolaroff olsa da Johnson&Johnson satın almıştır. Vücudun her bölgesi için Hydro Boost, Deep Moisture, Visibly Clear, Skin Detox, Norveç formüllü kremler üretilmiştirve bu markalar çok sık tercih edilir.

Neutrogena’nın Hangi Ürünleri Bulunuyor?

Neutrogena kurulduğu tarihten itibaren el, ayak, dudak, göz gibi vücudun her bölgesini içeren ürünleri kullanıcılara ulaştırır.

Bazı ürünleri şunlardır:

  • Hydro Boost Ekspres
  • Norveç Formülü Visibly Renew
  • Cellular Boost
  • Visibly Clear
  • Soothing Nemlendirici
  • Skin Detox Arındırıcı Krem

Bütün bu ürünler cildin renk tonunu eşitlemek, pürüzlerden arındırmak ve nemlendirmek için kaliteli seçenekler olabilir. Uzun süre kullanılabilir.

Neutrogena Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Neutrogena Los Angeles, Kaliforniya merkezli bir kozmetik markasıdır ve sağlıklı bir cilt için çeşitli ürünler sunar. Tonikler, nemlendiriciler, maskeler, dudak bakımı, makyaj temizleyiciler, sivilce, el ve ayak kremleri gibi bakımları kapsar.

Uzun süreli kullanılabileceği gibi herhangi bir bozulma söz konusu olmaz yalnız cilt durumuna göre ürün seçimi yapılmalıdır. Fiyatlar orta seviyededir. Ürünleri neredeyse tüm kozmetik ürün satan yerlerde bulunabilir.

Kurulduğu günden bu yana vücudun çeşitli bölgeleri için kaliteli ürünler üreten Neutrogena seçimlerini yaparken dikkat etmeniz gereken şey cildinizin karma ya da yağlı olmasıdır. Kuru ciltler için olan ürünleri uzun süre kullanamayabilirsiniz. Fakat bunun yerine el, ayak, dudak ve göz çevresi için olan kremleri uygun fiyatlı olmaları sayesinde denenebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.