Uncategorized

Reebok Nerenin Malı?

Spor giyiminde oldukça adını duyurmuş olan, kaliteli ürünler üreten bir firma. Bu kadar adının duyulduğu başarılı firma için Reebok nerenin malı sorusu akıllara geliyor.

Reebok Nerenin Malı?

http://nerenin.orgMüşteri memnuniyetinin en fazla olduğu giyim firması Reebok nerenin malı sorusunu akıllara getiriyor. Kaliteli kumaşları ve özgün tasarımları ile adından söz ettiren firma İngiltere’nindir.

Spor giyim ürünleri denilince akla gelen firmaların başında yer almaya adaydır. Markanın kurucusu Joseph William Foster’dır. Joseph William Foster, 1895 yılında İngiltere’nin Bolton kentinde Reebok firmasını kurmuştur. Grey Rhebok’tan esinlenilerek firmanın adı konulmuştur.

Grey Rhebok bir antiloptur. Marka bir süre sonra Adidas tarafından satın alınmıştır. İngiltere’den dünyaya satış yapmaktadır. Dünya üzerinde de Reebok ürünleri oldukça fazla sayıda kullanılmaktadır. Müşteri memnuniyeti oldukça yüksek bir firmadır.

Firmanın ilk ürettiği eşya çivilerden meydana gelen bir koşu ayakkabısıdır. Bu ilginç tasarım ile adını oldukça duyurmuştur. İnsanlarda heyecan ve merak uyandırmayı başararak büyük ilgi toplamıştır. 1982 yılında ödül almıştır. ‘‘ En popüler ayakkabı ödülü’’. A

yrıca bu markanın en sık satın alınan ayakkabısı The Freestyle olmuştur. Bu ilgi çeken tasarım, firmaya çok büyük sayılarda kazanç sağlamıştır. Bu model ile Reebok firması, adeta satışlarında patlama yaşamıştır. Marka, 4 kez de logo değişikliği yaşamıştır. Şu anda mevcut olan logo ‘‘vektörel lego’’ dur.

Ülkemizde de firması bulunan şirket, oldukça yaygın kullanılmakta. Ayrıca spor giyimindeki büyük başarısını saat alanında da gerçekleştirdi. Reebok, spor giyimlerinin yanı sıra saat üretimi de yapmıştır. Saatleri de, spor giyiminde olduğu gibi çok büyük beğeni toplamıştır. Ülkemizde genelde büyük şehirler başta olmak üzere diğer şehirlerde de Reebok mağazası mevcut bulunmakta.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.